fotoplakáty

Vložte umění do svého života!

Zatímco jsme denně utápěni pod náporem digitálních snímků, které jsou rychle viděny jako zapomenuté, fotografický tisk představuje více než kdy jindy kvalitní a nadčasovou alternativu pro opravdové milovníky krásných fotografií.

Finalita jakéhokoli obrazu, tisk fotografií odhaluje nekonečno detailů a nuancí a zároveň diváka ponoří do formátu nesrovnatelného s obrazovkami smartphonů.

Na rozdíl od elitářství současného umění je tisk mých fotografií pro všechny, kteří chtějí otevřít umělecké okno ve svém každodenním životě.


Záruka špičkového fotografického tisku

Kvalita

Mé fotografie jsou pod mým dohledem vytištěny profesionální tiskárnou.

Exkluzivita

Moje výtisky jsou podepsané, číslované a omezeny na 12 kopií pro všechna média a formáty. Tato specifika jim dávají status uměleckých děl.

Pravost

Certifikát pravosti potvrzuje, že kupující jednoho z mých tisků vlastní originální dílo.

Široký výběr velikostí a povrchových úprav

Všechny mé tisky těží z prvotřídních povrchových úprav. Milovníci mé tvorby tak mají jistotu dokonalého vylepšení mých fotografií v jejich interiéru.

Zavazuji se, že před doručením každé fotografie zkontroluji a potvrdím její platnost.

Objednat teď

Níže uvedený formulář je vám k dispozici pro jakoukoli objednávku tisku fotografií. Můžete také použít mé přímé kontaktní údaje. Každá objednávka tisku se v zájmu spolehlivosti a bezpečnosti řídí následujícími kroky:

  • Vypracování kalkulace pro Vás obsahující všechny náležitosti Vaší objednávky uvedené ve Vašem kontaktu (příslušná fotografie, rozměry, povrchové úpravy atd.).
  • Spuštění tisku po obdržení vámi podepsané objednávky a zaplacení 50% zálohy.
  • Příjem tisku na mé straně ke kontrole, ověření a podpisu.
  • Doručení tisku na Vámi zvolenou adresu s certifikátem pravosti.

základní rozměr plakátu u obdélníku je 90x50cm, u čtverce 50x50cm                                                              cena základního rozměru je 1 990,- Kč