co na sebe k fotografovi

28.02.2021

Snažit se zjistit, co se nosí na focení, se může zdát zastrašující a složité. Ale tak tomu není. 

Je jednoduché mít dokonalý vzhled, abyste skutečně předvedli svou osobnost a styl.                                                              (použité ilustrativní fotografie jsou z volně přístupných internet.zdrojů

zimní vlněné látky

Robustní pletený svetr nebo vlněný šátek je skvělý způsob, jak přidat příjemný a odvážný prvek, aby se váš vzhled sladil s oblečením dohromady. Tento druh vzhledu je naprosto ideální pro podzim a zimu.

barevný sen

Světlé oblečení, barevný make-up a výrazné vlasy jsou jednoduché způsoby, jak zlepšit svůj vzhled a přidat na přitažlivosti na vašich fotografiích.

retro

Vypadá to přímo z 30. - 40.  nebo padesátých let. Vaše vlasy a make-up pomohou dokončit váš  vzhled a udělat krok zpět v čase.

síla květin

Další na seznamu toho co nosit na focení jsou květiny. Květinové tisky jsou krásné a mohou oživit vaše fotografie, a to zejména ve spojení s  čerstvými květinami.

prostý a jednoduchý

Pokud  opravdu zápasíte s tím co nosit na focení, jsou džíny a triko to pravé. Je to přesně to, co potřebujete k posunu pozornosti od vašeho oblečení na vaše vlasy, make-up nebo váš již nádherný obličej. Neutrální barvy a jednoduché styly kladou zvláštní důraz na vás.

zdraví a báječní

Pokud jste někdo, kdo miluje být fit a aktivitu, může sportovní oblečení udělat ze záběru opravdu silné, zábavné fotografie - nemluvě o tom, že se budete cítit super pohodlně!

monochromatické

Nebojte se sestavit monochromatický vzhled: vybírejte barvu a držte se jí, od hlavy k patě! Tento druh vzhledu je velmi zajímavý a nápaditý.

třeba tak

Polokošile, slim-svetry, skládané sukně nebo třeba khaki kalhoty jsou klíčem k napětí i ležérnosti ve vaší fotografii.

podplatit světlo

Vezměte si inspiraci z toho, co se nosí na focení, z  oblíbených magazínů. Ať  jste v sobě uvnitř kýmkoli z celebrit, vezměte si koženou nebo džínsovou bundu, navlékněte si džíny a nechte světlo namalovat dokonalost.

Samozřejmě, stylů a způsobů je nekonečné množství. Doporučuji před fotografováním alespoň bezplatnou telefonickou konzultaci o tom, kterým směrem se společně při fotografování vydáme.